HAKKIMIZDA

Assessment Solutions

1994 yılından bu yana yönetim ve insan kaynakları danışmanlığı alanında faaliyet gösteren KRM Yönetim Danışmanlık A.Ş., gelişen iş hacmiyle beraber 2015 yılı Mayıs ayında yeni bir yapılanmaya giderek hizmet alanlarını uzmanlıkları özelinde ayrı markalara dönüştürmüştür. Bu kapsamda, faaliyetlerini 2015 yılından itibaren Assessment Solutions İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd. Şti. adıyla sürdürmekte; Değerlendirme ve Gelişim Merkezi danışmanlığı alanındaki 29 yıllık uzmanlığıyla iş ortaklarına etkin ve farklı iş çözümleri sunmaktadır.

İngiliz Talogy’nin Türkiye’deki ilk yetkili temsilcisi olan Assessment Solutions, uzman danışman kadrosu ve kurumların ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığı süreçlerle farklı sektör ve tüm kademelere yönelik Değerlendirme ve Gelişim Merkezi uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

KRM tarafından 2005 yılından bu yana Türkiye’de farklı endüstrilerde kullanılmakta olan Talogy egzersizleri, 12 farklı sektör ve 10 fonksiyona özelleşmiş içeriktedir.

70 yılı aşkın deneyimiyle dünyanın öncü şirketleri arasında yer alan Talogy, halihazırda dünyada değerlendirme ve gelişim merkezi uygulamalarında en geniş araç portföylerinden birine sahiptir. Değerlendirme araçlarının tamamı endüstri psikologları tarafından tasarlanmış olup, geçerlilik ve güvenilirlik çalışmaları tamamlanmış durumdadır.

Assessment Solutions, iş ortaklarına seçme yerleştirme, terfi uygulamaları, eğitim ihtiyaç analizi, yetenek yönetimi ve kariyer planlama süreçlerinde ihtiyaç duyulan egzersiz ve simülasyonların yanı sıra, projeler özelinde kişilik, motivasyon envanteri ve bunun gibi ölçme ve değerlendirmeye yönelik destek araçlarını da temin etmektedir.

Assessment Solutions, kurum içi assessor (değerlendirici) yetiştirmek üzere iş ortaklarına Talogy tarafından sertifikalandırılmış, İngiliz Psikologlar Derneği onaylı Değerlendirici Becerileri (Assessor Skills) eğitimini genel katılıma açık ve talep üzerine kuruma özel vermektedir. Kurum içi projelerinde yararlanmak üzere eğitim alan firmalara, lisanslı egzersizlerini tek kullanıma özgü kiralamaktadır.

Değer Vaadimiz:

  • 2005’ten bu yana Talogy
  • 29 yıllık deneyim
  • Uzman danışman kadrosu
  • Egzersiz çeşitliliği
  • Kuruma özel raporlama
  • Profesyonel rol oyuncusu desteği
  • Esnek iş çözümleri 
AC&DC

AC&DC

Değerlendirme Merkezi; davranışsal yetkinliklerin gözlemlenebilmesi amacıyla mevcut/hedef görevde başarılı olabilmeyi sağlayan davranışları ortaya çıkarmak amacıyla tasarlanmış entegre sistemdir. Gelişim Merkezi aynı metodun daha etkin bir iş performansı için çalışanların gelişim ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla uygulanmasıdır.

Daha fazla bilgi alın
Online AC&DC

Online AC&DC

Davranışsal yetkinliklerin gözlemlenebilmesi amacıyla tasarlanmış, firma ve katılımcılara tüm lokasyonlardan katılım olanağı ve zaman tasarrufu sağlayan online değerlendirme sistemleridir.

Daha fazla bilgi alın
DEĞERLENDİRME ARAÇLARI TEMİNİ

DEĞERLENDİRME ARAÇLARI TEMİNİ

Assessment Solutions 2005'ten bu yana Türkiye’de temsilciliğini yürüttüğü, dünya liderlerinden global iş ortağı Talogy tarafından tasarlanan, kültürel adaptasyonu yapılmış 300 + katalog egzersizinin lisanslı dağıtıcısıdır.

Daha fazla bilgi alın
EĞİTİMLER

EĞİTİMLER

Ölçme & Değerlendirmeye ilişkin eğitim ve gelişim çözümlerimizi buradan izleyiniz.

Daha fazla bilgi alın